Apie

Kas yra JMPK?
JMPK – tai kasmet nuo 2004 m. Vilniaus universitete vykstantis renginys, organizuojamas VU Psichologijos instituto doktorantų. Konferencijoje savo darbus ir tyrimus turi galimybę pristatyti jaunieji psichologai: visų pakopų studentai ir jaunieji daktarai iš visų Lietuvos universitetų bei jaunieji praktikai. Ateiti pasiklausyti šių pranešimų gali visi norintys ir besidomintys psichologija. JMPK yra tradicinis renginys, kasmet sulaukiantis nemažo susidomėjimo.

Konferencijos tikslai: suteikti galimybę pristatyti savo darbus jauniesiems psichologams tyrėjams (bakalaurantams, magistrantams, doktorantams bei neseniai savo disertacijas apgynusiems daktarams) ir skatinti jaunuosius mokslininkus aktyviai įsijungti į psichologijos mokslo plėtrą Lietuvoje.

Kas gali pristatyti pranešimus? Pirmasis autorius turi būti 1) bet kurios pakopos studentas arba 2) ne seniau nei prieš 5 metus baigęs paskutines formaliąsias studijas (bakalauro /magistro /doktorantūros). Kiti autoriai ir jų stažas ar patirtis nėra ribojami.

Kodėl verta dalyvauti JMPK?

  • Jūs esate šį tą nuveikę ir turite ką pristatyti kitiems! Konferencijoje kasmet pristatomi jau atlikti ar dar tebeatliekami bakalauro, magistro darbų, disertacijų bei kiti moksliniai tyrimai. Taip pat laukiame pranešimų, kuriuose psichologijos mokslo problemos nagrinėjamos pasitelkiant vien mokslinės literatūros analizę.
  • JMPK yra puiki proga pasitreniruoti ginti bakalauro ar magistro darbą prieš auditoriją! Tokioje mokslinėje konferencijos aplinkoje galima pasitikrinti savo pasirengimą pristatyti atliktą darbą. Be to, išgirsti kolegų klausimus ir komentarus visada naudinga, o ypač, kai jūsų darbas nėra vertinamas pažymiu.
  • Atvykę galite pasisemti entuziazmo, kūrybinės ir mokslinės dvasios savo vykdomiems ar būsimiems moksliniams darbams, išgirsti, ką veikia kolegos (o jie veikia daug įdomių dalykų), susipažinti su bendraminčiais ir tiesiog smagiai ir prasmingai praleisti dieną.

Premijos
Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje kiekvienais metais geriausių pranešimų autoriams yra teikiamos premijos. Tradiciškai mokslo komitetas geriausių pranešimų autoriams skiria tris mokslo premijas (pirmo, antro ir trečio laipsnio). Tačiau kiekvienais metais yra skiriamos ir specialios rėmėjų įsteigtos premijos, pavyzdžiui, apdovanojami labiausiai konferencijos dalyviams patikę pranešimai.

Konferencijos vieta
Konferencija vyksta Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto pastate – centriniuose universiteto rūmuose. Šis pastatas yra įsikūręs pačiame miesto centre, senamiestyje, prie Prezidentūros. Naujuosiuose fakulteto rūmuose gražiai dera senojo Vilniaus universiteto dvasia ir gyvybinga akademinė aplinka, užpildoma studentų klegesio bei modernių technologijų. Auditorijos, kuriose vyksta konferencija, yra patogios, aprūpintos kompiuteriais ir projektoriais bei kita reikalinga įranga.