JMPK 2015 „ Psichologiniai tyrimai tarptautiniame kontekste: jaunojo mokslininko vaidmuo“

JMPK/ sausio 4, 2015/ Naujienos

Mieli kolegos,

Sveikindami Jus su 2015-aisiais metais, norime pakviesti į jau 12-ąjį kartą vyksiančią Jaunųjų mokslininkų psichologų konferenciją (JMPK), kuri vyks 2015 metų balandžio 24 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Konferenciją organizuoja VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra ir Bendrosios psichologijos katedra.

Artėjančios konferencijos tema „Psichologiniai tyrimai tarptautiniame kontekste: jaunojo mokslininko vaidmuo“. Dalyvavimas šioje konferencijoje – tai galimybė jauniesiems psichologams tyrėjams pristatyti savo darbus ir pasidalinti mintimis apie jų vietą bei reikšmę tarptautinėje mokslinių tyrimų erdvėje. Kalbėsime apie jaunųjų mokslininkų iššūkius viešinant savo atliekamus tyrimus bei siekiant tarptautinio bendradarbiavimo.

Kviečiame jaunuosius mokslų daktarus ir psichologijos doktorantus bei psichlogijos studentus ir kitus jaunuosius tyrėjus dalyvauti ir pristatyti savo tyrimus, dalintis savo atradimais ir klausimais su kolegomis – įsilieti į Lietuvos bei tarptautinę psichologų mokslininkų bendruomenę.

Pranešimų santraukų teikimas vyks nuo 2015 m. sausio 12 d. iki 2015 m. vasario 15 d. Daugiau informacijos ir naujienų apie JMPK 2015 rasite konferencijos tinklalapyje www.jmpk.fsf.vu.lt

Konferencijos organizatorių vardu,
Doktorantė Eglė Mažulytė