Kviečiame teikti pranešimų santraukas JMPK 2015 „Psichologiniai tyrimai tarptautiniame kontekste: jaunojo mokslininko vaidmuo“

JMPK/ sausio 12, 2015/ Naujienos

Kviečiame teikti pranešimų santraukas 12-ajai Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijai (JMPK), kuri vyks 2015 m. balandžio 24 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete. Konferencijos tema „Psichologiniai tyrimai tarptautiniame kontekste: jaunojo mokslininko vaidmuo“.

Pranešimų santraukas, kurių apimtis iki 2500 spaudos ženklų, kviečiame teikti nuo 2015 m. sausio 12 d. iki 2015 m. vasario 15 d. JMPK interneto svetainėje: Registracija pranešėjams. JMPK konferencijos pranešimų santraukas planuojame publikuoti recenzuotame konferencijos santraukų leidinyje. Geriausių pranešimų autoriai bus pakviesti parengti mokslinius straipsnius ir turės galimybę publikuoti savo tyrimus periodiniame recenzuojamame Vilniaus universiteto mokslo leidinyje „Jaunųjų mokslininkų psichologų darbai“.